SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
253 252 €
(1 849 € / m²)
Predaj
2+1
137 m²
พระตําหนัก 6, เมืองพัทยา

miestnosti2+1
plocha137 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

A very spacious two-bedroom, two bath apartment is for sale in the View Talay 3. The apartment is fully furnished with contemporary furniture and dec...

zariadený
Vek ponuky: 380dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

พระตําหนัก 6, เมืองพัทยา
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Town & Country Property Co., Ltd.

Siam Real Estate Phuket Co., Ltd.