SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
66 335 €
(2 073 € / m²)
Predaj
1+1
32 m²
ซอยจอมเทียนสายสอง 4, เมืองพัทยา

miestnosti1+1
plocha32 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

This 32sqm unfurnished apartment is on the cooler north side of the building on the 12th floor.The building is a beach front tower and there is a sea...

Nezariadený
Vek ponuky: 375dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

ซอยจอมเทียนสายสอง 4, เมืองพัทยา
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Town & Country Property Co., Ltd.

Siam Real Estate Phuket Co., Ltd.