SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
122 297 €
(2 073 € / m²)
Predaj
2+1
59 m²
พัทยากลาง 16, เมืองพัทยา

miestnosti2+1
plocha59 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

59.76 Sqm 2 Bedroom w/ Pool Views in Centric Sea Condominium Central Pattaya Condo For Sale - CC58
Location: Pattaya 2nd Road, Central Pattaya

Ostatné
Vek ponuky: 384dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

พัทยากลาง 16, เมืองพัทยา
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co