SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
79 208 €
(2 475 € / m²)
Predaj
1+1
32 m²
พัทยากลาง 16, เมืองพัทยา

miestnosti1+1
plocha32 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

32.12 Sqm 1 Bedroom w/ Garden Views in Centric Sea Condominium Central Pattaya Condo For Sale - CC69
Location: Pattaya 2nd Road, Central Pattaya

Ostatné
Vek ponuky: 384dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

พัทยากลาง 16, เมืองพัทยา
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co