SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
343 208 €
(3 991 € / m²)
Predaj
2+1
86 m²
ซอยนาเกลือ 16, เมืองพัทยา

miestnosti2+1
plocha86 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

86 Sqm 2 Bedrooms w/ Sea Views in The Riviera WongAmat Beach Pattaya Condo For Sale - RW64
Location: Soi Naklua 16, WongAmat, Pattaya
Bedroom: 2

Ostatné
Vek ponuky: 384dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

ซอยนาเกลือ 16, เมืองพัทยา
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co