SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
303 151 €
(1 330 € / m²)
Predaj
Atypický
228 m²
ถนนพัทยาใต้, เมืองพัทยา

miestnostiAtypický
plocha228 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Bangsaray HeightsA new 175 -rai private estate with 44 luxurious apartments for sale in Bangsaray, Pattaya. These units are uniquely designed to prov...

Ostatné
Vek ponuky: 396dní
Aktualizované: 395dní

Lokalita

ถนนพัทยาใต้, เมืองพัทยา
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Kinnara