Výpis ponúk
2
2
180 015 €
(4 000 € / m²)
Predaj
2+1
45 m²
ถนนพระรามที่ 4, แขวงรองเมือง
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
2+1
plocha
45 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Project : The Room Rama 4
GPS : https://goo.gl/maps/SKcBydi3jBfXj5uV9
Station : MRT-Hua Lamphong
Listing ID : CX-51779
FOR SELL : 6,600,000 ฿
Pro...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Klimatizácia
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
70dní
Aktualizované:
70dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
ถนนพระรามที่ 4, แขวงรองเมือง
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.