SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
258 290 €
(5 271 € / m²)
Predaj
Atypický
49 m²
ถนนพหลโยธิน, แขวงพญาไท

miestnostiAtypický
plocha49 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

This is a beautiful modern one bedroom, one bath condo in the Menam Residences. Located on the 31st floor this apartment is 49 sqm and decorated with...

Ostatné
Vek ponuky: 331dní
Aktualizované: 330dní

Lokalita

ถนนพหลโยธิน, แขวงพญาไท
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Kinnara