SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
62 697 €
(2 508 € / m²)
Predaj
1+1
25 m²
-

miestnosti1+1
plocha25 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

Affordable Condo For Sale beside MCU Caloocan I Now offering 15% discount for this month!Victoria Sports Tower Monumento - Studio Unit with Balcony- F...

Ostatné
Vek ponuky: 331dní
Aktualizované: 331dní

Lokalita

-
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Kinnara