SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
231 662 €
(2 574 € / m²)
Predaj
Atypický
90 m²
ถนนเพชรเกษม

miestnostiAtypický
plocha90 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

This 2 Bedrooms condo is located on the beach in Khao Tao. The unit has 90 SQM of living space with 2 bedrooms, 2 bathrooms and a open plan living and...

Ostatné
Vek ponuky: 337dní
Aktualizované: 336dní

Lokalita

ถนนเพชรเกษม
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Kinnara