SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
120 219 €
(4 145 € / m²)
Predaj
1+1
29 m²
จอมเทียนสายหนึ่ง

miestnosti1+1
plocha29 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

For Sale – Sea View 1-Bedroom on the 33rd Floor at Copacabana Jomtien Beach
Stylish 1-bedroom condo for sale on the 33rd floor of Copacabana Jomtien B...

zariadený
Vek ponuky: 381dní
Aktualizované: 86dní

Lokalita

จอมเทียนสายหนึ่ง
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Roof21 Thailand