SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
99 000 €
(1 523 € / m²)
Predaj
2+1
65 m²
Via Provinciale, Treviolo

miestnosti2+1
plocha65 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Would you like to wake up every day to breathtaking mountain views?Now you can—this apartment could be yours for just €99,000.

Ostatné
Vek ponuky: 29dní
Aktualizované: 9dní

Lokalita

Via Provinciale, Treviolo
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Realpoint property Ltd.

Realpoint Property