SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
540 000 €
(2 596 € / m²)
Predaj
4+1
208 m²
Via di Città, Siena

miestnosti4+1
plocha208 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Spacious apartment with a beautiful view of the center of Siena R0549988SI5Z - In the picturesque city of Siena, just a few steps away from the world...

Ostatné
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Via di Città, Siena
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Your Overseas Home

Your Overseas Home