Výpis ponúk
34
34
34
290 000 €
(4 677 € / m²)
Predaj
2+1
62 m²
Largo dell'Olgiata, Roma
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
2+1
plocha
62 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
OLGIATA BEACH - Insel 5
WOHNUNG ZU VERKAUFEN - 290.000,00
Innerhalb des international renommierten Sport- und Wohnkomplexes Olgiata: zwei 24-Stunde...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Záhrada
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
G - Mimoriadne nehospodárna
Typ budovy:
Ostatné
Typ vykurovania:
Elektrické
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
211dní
Aktualizované:
173dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Largo dell'Olgiata, Roma
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.