SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
500 000 €
(3 571 € / m²)
Predaj
2+1
140 m²
Piazza Cavour, Portoferraio

miestnosti2+1
plocha140 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Portoferraio, Apartment for sale of 140 Sq. Mt., Excellent Condition, Heating Individual heating system, Energetic class: D, Epi: 230,99 kwh/m2 year, ...

Ostatné
Vek ponuky: 4dní
Aktualizované: 4dní

Lokalita

Piazza Cavour, Portoferraio
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Your Overseas Home

Your Overseas Home