Výpis ponúk
25
25
25
48 000 €
(300 € / m²)
Predaj
3+1
160 m²
Pianella
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
3+1
plocha
160 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
In the heart of PIANELLA town, in the historical centre, interesting town house with 3 bedrooms and an external storage.
The property located at few ...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Typ budovy:
Ostatné
Vybavenie:
Ostatné
Vek ponuky:
29dní
Aktualizované:
10dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Pianella
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.