SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
289 000 €
(4 446 € / m²)
Predaj
1+1
65 m²
Monte Argentario

miestnosti1+1
plocha65 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

Main Features Type: Apartment Size: 70 sqm Bedrooms: 1 (expandable) Bathrooms: 1 interior Description: This bright apartment is located on the secon...

Ostatné
Vek ponuky: 27dní
Aktualizované: 27dní

Lokalita

Monte Argentario
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Realpoint property Ltd.

Realpoint Property