SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
438 000 €
(1 752 € / m²)
Predaj
4+1
250 m²
Viale Eugenio Chiesa, Massa

miestnosti4+1
plocha250 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Penthouse apartment in the center with lots of potential R054909MA4Z - This penthouse apartment, located right in the vibrant heart of Massa, offers ...

Ostatné
Vek ponuky: 4dní
Aktualizované: 4dní

Lokalita

Viale Eugenio Chiesa, Massa
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Your Overseas Home

Your Overseas Home