SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
163 547 €
(4 089 € / m²)
Predaj
Atypický
40 m²
Via Statale, Ispica

miestnostiAtypický
plocha40 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Objekt Typ: möbiliertes 2-Zimmer Appartement Baujahr: 2012Wohnfläche: ca. 40...

Ostatné
Vek ponuky: 48dní
Aktualizované: 6dní

Lokalita

Via Statale, Ispica
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

GEIERSBERGER IMMOBILIEN