SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
495 000 €
(4 304 € / m²)
Predaj
2+1
115 m²
Via Massetana, Follonica

miestnosti2+1
plocha115 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Renovated apartment with sea view R06244FO3Z - Two unique 3-room apartments are for sale, both of which were recently renovated in 2018 with the utmo...

Ostatné
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Via Massetana, Follonica
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Your Overseas Home

Your Overseas Home