SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
3 407 115 €
(17 036 € / m²)
Predaj
5+1
200 m²
Piazza San Firenze, Firenze

miestnosti5+1
plocha200 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Exclusive, fully renovated apartment for sale in Florence, just steps from the Duomo. The property is currently used as a luxury hospitality business ...

Parametre

Vygenerované z AI

VýhľadTerasaSprchovací kútZabezpečenieDrevené trámyPo rekonštrukciiPrirodzené svetloDrevená podlaha

Ostatné
Vek ponuky: 74dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Piazza San Firenze, Firenze
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Dreamer SRL