SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
2 203 390 €
(9 219 € / m²)
Predaj
3+1
239 m²
Piazza San Firenze, Firenze

miestnosti3+1
plocha239 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Wonderful Apartment in a Historic BuildingWonderful apartment in a historic building from the 1600s for sale in the center of Florence, a few steps fr...

Ostatné
Vek ponuky: 66dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Piazza San Firenze, Firenze
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Dreamer SRL