SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
685 000 €
(4 660 € / m²)
Predaj
3+1
147 m²
Dorf - Centro, Deutschnofen - Nova Ponente

miestnosti3+1
plocha147 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Modern new-build apartment in a fantastic location R06375DE4Z - Three exclusive apartments are for sale in a fantastic location in the hamlet of San ...

Ostatné
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Dorf - Centro, Deutschnofen - Nova Ponente
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Your Overseas Home

Your Overseas Home