SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
200 000 €
(3 077 € / m²)
Predaj
5+1
65 m²
Piazza Plebiscito, Città della Pieve

miestnosti5+1
plocha65 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Restored residence nestled among the historic alleyways, with period details, comfortable and set in a private context, for sale in Città della Pieve....

Ostatné
Vek ponuky: 12dní
Aktualizované: 12dní

Lokalita

Piazza Plebiscito, Città della Pieve
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Apolloni & Blom Real Estate

Apolloni and Blom Real Estate - Immobiliare