SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
400 000 €
(615 € / m²)
Predaj
6 a více
650 m²
Via Senese, Bucine

miestnosti6 a více
plocha650 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Historic apartment with great potential R06762BU4Z - This extraordinary apartment spans the first floor and attic of a magnificent 16th-century palac...

Parametre

Vygenerované z AI

Vysoké stropyDrevená podlahaDlažbaPo rekonštrukcii

Ostatné
Vek ponuky: 6dní
Aktualizované: 6dní

Lokalita

Via Senese, Bucine
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Your Overseas Home

Your Overseas Home