SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
450 000 €
(3 814 € / m²)
Predaj
3+1
118 m²
Via Divizia, Andora

miestnosti3+1
plocha118 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Beautiful 4-room apartment on the top floor R06123AN4Z - We are delighted to be able to offer you this impressive selection of apartments, all locate...

Ostatné
Vek ponuky: 4dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Via Divizia, Andora
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Your Overseas Home

Your Overseas Home