SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
490 641 €
(5 911 € / m²)
Predaj
Atypický
83 m²
Vechigenstrasse, Worb

miestnostiAtypický
plocha83 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

4½-Zimmer-Wohnung mit toller Aus- und WeitsichtDas Mehrfamilienhaus liegt am Dorfrand, sehr ruhig und gut besonnt. Das Zentrum von Worb ist zu Fuss in...

Ostatné
Vek ponuky: 8dní
Aktualizované: 4dní

Lokalita

Vechigenstrasse, Worb
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Daniel Salzmann Immobilientreuhand GmbH