SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
458 145 €
(5 874 € / m²)
Predaj
Atypický
78 m²
Halten, Wittenbach

miestnostiAtypický
plocha78 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Diese attraktive 3.5-Zimmer-Gartenwohnung befindet sich in einer Sackgasse in einem ruhigen Wohnquartier mit grossflächigen Wiesen und Spielplätzen. F...

Ostatné
Vek ponuky: 17dní
Aktualizované: 17dní

Lokalita

Halten, Wittenbach
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Raiffeisen Immomakler