SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
1 172 848 €
(6 819 € / m²)
Predaj
6 a více
172 m²
Kirchackerstrasse, Täuffelen

miestnosti6 a více
plocha172 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Architektonisches Meisterwerk: 5.5-Zimmer Gartenwohnung mit herrlicher Weitsicht in Gerolfingen Direkt am Ufer des Bielersees, mit freiem Blick auf de...

Ostatné
Vek ponuky: 67dní
Aktualizované: 67dní

Lokalita

Kirchackerstrasse, Täuffelen
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Grundeigentumer Verband Schweiz