SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
349 727 €
(3 331 € / m²)
Predaj
Atypický
105 m²
Chemin de Chantevent, Sierre

miestnostiAtypický
plocha105 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Spacieux 4.5 pièces idéalement situé à SierreCharmant appartement de 3,5 pièces idéalement situé, à seulement 10 minutes à pied de la gare et à proxim...

Ostatné
Vek ponuky: 13dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Chemin de Chantevent, Sierre
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Neho