SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
272 578 €
(2 726 € / m²)
Predaj
Atypický
100 m²
Serravalle

miestnostiAtypický
plocha100 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

6713 Malvaglia, via Ronge 37Region: BleniotalWohnfläche: ca. 90 m2Grundstückfläche: ca. 45 m2Etagen: 3Renovationen: jaZustand: gut bewohnbarBad/WC: 1H...

Ostatné
Vek ponuky: 50dní
Aktualizované: 8dní

Lokalita

Serravalle
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

GEIERSBERGER IMMOBILIEN