SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
356 065 €
(5 652 € / m²)
Predaj
Atypický
63 m²
Route du Simplon, Saxon

miestnostiAtypický
plocha63 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Et si vous investissiez dans un bien déjà prêt à travailler pour vous ?À Saxon, dans un quartier calme et résidentiel, ce 3.5 pièces entièrement refai...

Ostatné
Vek ponuky: 56dní
Aktualizované: 56dní

Lokalita

Route du Simplon, Saxon
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

V Immobilier