SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
1 527 758 €
(7 795 € / m²)
Predaj
6 a více
196 m²
Sanetsch, Savièse

miestnosti6 a více
plocha196 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

EXCLUSIVITE VALIMMOBILIERCe magnifique appartement de 5.5 pièces (app. de 3.5 + 2.5 pièces rassemblés) fait partie d'une petite résidence de 3 apparte...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

TerasaVýhľadPrirodzené svetloSamostatné wcKuchynské spotrebiče

Ostatné
Vek ponuky: 82dní
Aktualizované: 6dní

Lokalita

Sanetsch, Savièse
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Valimmobilier