SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
869 907 €
(9 354 € / m²)
Predaj
Atypický
93 m²
Eugensbergstrasse, Salenstein

miestnostiAtypický
plocha93 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

In Salenstein befindet sich diese exquisite 3.5-Zimmer-Wohnung, die ein wahres Juwel darstellt. Die Immobilie verfügt über 2 Schlafzimmer und 2 Badezi...

Ostatné
Vek ponuky: 1dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Eugensbergstrasse, Salenstein
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Properti AG