SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
1 366 874 €
(13 669 € / m²)
Predaj
Atypický
100 m²
Root

miestnostiAtypický
plocha100 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Diese lichtdurchflutete 3.5-Zimmer-Eigentumswohnung in Root (LU) vereint klare Architektur, frische Materialien und kurze Wege. Auf ca. 100 m² überzeu...

Ostatné
Vek ponuky: 1dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Root
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Swiss Twins Immobilien GmbH