SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
1 254 446 €
(15 681 € / m²)
Predaj
Atypický
80 m²
Chemin des Bougeries, Plan-les-Ouates

miestnostiAtypický
plocha80 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Situé sur la commune de Plan-les-Ouates, cet appartement de deux pièces et demie sur deux niveaux bénéfice d'une généreuse surface de 80 m2 avec la jo...

Ostatné
Vek ponuky: 19dní
Aktualizované: 17dní

Lokalita

Chemin des Bougeries, Plan-les-Ouates
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Bory & Cie Agence Immobilière S.A.