SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
1 253 860 €
(9 571 € / m²)
Predaj
Atypický
131 m²
Ringstrasse, Oberrohrdorf

miestnostiAtypický
plocha131 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

An sonniger und zentraler Lage in Oberrohrdorf entstehen 15 stilvolle Eigentumswohnungen und eine attraktive Gewerbeeinheit – alle mit direktem Zugang...

Ostatné
Vek ponuky: 160dní
Aktualizované: 8dní

Lokalita

Ringstrasse, Oberrohrdorf
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

zur Linde Immobilien GmbH