SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
534 763 €
(5 457 € / m²)
Predaj
Atypický
98 m²
Chemin du Milieu, Martigny

miestnostiAtypický
plocha98 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Situé dans un quartier calme et agréable de Martigny, cet appartement de 4.5 pièces offre un cadre de vie idéal pour une famille en quête de confort e...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

Otvorený obývací priestorPo rekonštrukcii

Ostatné
Vek ponuky: 16dní
Aktualizované: 16dní

Lokalita

Chemin du Milieu, Martigny
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ImmoSky AG - SUI - T 1