SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
382 263 €
(4 247 € / m²)
Predaj
Atypický
90 m²
Route du Guercet, Martigny

miestnostiAtypický
plocha90 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Bel appartement 3.5 pièces avec bureau et locaux de rangementSitué au 2ème étage d'une résidence de seulement deux logements, cet appartement de 3.5 p...

Ostatné
Vek ponuky: 99dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Route du Guercet, Martigny
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Neho