SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
1 980 565 €
(15 595 € / m²)
Predaj
Atypický
127 m²
Route de Savuit, Lutry

miestnostiAtypický
plocha127 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Splendide 4.5 pièces en terrasse ? lumière, modernité et prestigeDécouvrez ce magnifique appartement 4.5 pièces en terrasse, véritable écrin de lumièr...

Parametre

Vygenerované z AI

TerasaOtvorený obývací priestorPrirodzené svetlo

Ostatné
Vek ponuky: 75dní
Aktualizované: 75dní

Lokalita

Route de Savuit, Lutry
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Neho