SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
657 037 €
(6 442 € / m²)
Predaj
Atypický
102 m²
Route Neuve, Le Chenit

miestnostiAtypický
plocha102 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Bernard Nicod Morges vous présente ce superbe appartement de 3,5 pièces situé dans une résidence récente au cur du Sentier. Avec une surface pondérée ...

Ostatné
Vek ponuky: 152dní
Aktualizované: 139dní

Lokalita

Route Neuve, Le Chenit
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Bernard Nicod | Morges Ventes