SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
709 035 €
(7 386 € / m²)
Predaj
Atypický
96 m²
Dachsmatt, Kappel (SO)

miestnostiAtypický
plocha96 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Diese attraktive 3.5-Zimmer-Eigentumswohnung befindet sich an ruhiger Lage, nur wenige Gehminuten von Einkaufsmöglichkeiten und der Bushaltestelle ent...

Parametre

Vygenerované z AI

VaňaSprchovací kútKuchynské spotrebičePrirodzené svetlo

Ostatné
Vek ponuky: 16dní
Aktualizované: 16dní

Lokalita

Dachsmatt, Kappel (SO)
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Raiffeisen Immomakler