SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
959 475 €
(12 793 € / m²)
Predaj
Atypický
75 m²
Parkstrasse, Ingenbohl

miestnostiAtypický
plocha75 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

An zentraler Lage an der Parkstrasse 6 in Brunnen befindet sich diese gepflegte 3½-Zimmer Dachwohnung im 4. Obergeschoss einer im Jahr 1984 erbauten L...

Ostatné
Vek ponuky: 5dní
Aktualizované: 5dní

Lokalita

Parkstrasse, Ingenbohl
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Raiffeisen Immomakler