SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
536 803 €
(9 418 € / m²)
Predaj
Atypický
57 m²
Ringwilerstrasse, Hinwil

miestnostiAtypický
plocha57 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Ankündigung: Entkernte VerwirklichungAnkündigung: Entkernte 2.5-Zimmerwohnung zum fairen Preis im Zentrum von HinwilDiese attraktive 2.5-Zimmerwohnung...

Ostatné
Vek ponuky: 49dní
Aktualizované: 49dní

Lokalita

Ringwilerstrasse, Hinwil
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ADT INNOVA Immobilien und Verwaltungs AG