SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
527 253 €
(4 394 € / m²)
Predaj
Atypický
120 m²
Bernstrasse, Herzogenbuchsee

miestnostiAtypický
plocha120 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Charmante Dachwohnung mit sonniger TerrasseDiese tolle 4.5 Zimmer Dachwohnung befindet sich in einem ruhigen und familienfreundlichen Wohnquartier. Si...

Parametre

Vygenerované z AI

TerasaKrbPo rekonštrukciiVaňaSprchovací kútSamostatné wc

Ostatné
Vek ponuky: 494dní
Aktualizované: 494dní

Lokalita

Bernstrasse, Herzogenbuchsee
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Inmobilia Suisse AG