Výpis ponúk
13
13
13
490 870 €
(4 909 € / m²)
Predaj
Atypický
100 m²
Route du Vallon, Grône
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
Atypický
plocha
100 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Exclusivité Coeur du Valais, à mi-chemin entre Sion et Sierre Centre du village, proximité immédiate de toutes commodités Belles et régulière...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
21dní
Aktualizované:
21dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Route du Vallon, Grône
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.