SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
1 071 386 €
(8 928 € / m²)
Predaj
Atypický
120 m²
Im Sunnefeld, Grellingen

miestnostiAtypický
plocha120 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Modernes Wohnen mit Weitblick an sonniger Hanglage: Diese lichtdurchflutete 4.5-Zimmer-Eigentumswohnung (120 m²) im 1. Obergeschoss in Grellingen über...

Ostatné
Vek ponuky: 6dní
Aktualizované: 6dní

Lokalita

Im Sunnefeld, Grellingen
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

FANTO Immobilien AG