SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
709 083 €
(6 566 € / m²)
Predaj
Atypický
108 m²
Les Meillerines, Fully

miestnostiAtypický
plocha108 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Vous recherchez un appartement spacieux, lumineux et idéalement situé ?Ne manquez pas cette opportunité rare au centre du village de Fully Appartement...

Ostatné
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Les Meillerines, Fully
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

EDEN Conseils & Immobilier Sàrl