SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
544 358 €
(4 904 € / m²)
Predaj
Atypický
111 m²
Les Meillerines, Fully

miestnostiAtypický
plocha111 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Description du bienA Fully, proche du centre et des commodités villageoises !Bel appartement de 4 et demi pièces en duplex avec cachet, situé au premi...

Ostatné
Vek ponuky: 22dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Les Meillerines, Fully
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

LAURENT G Immobilier Sàrl