SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
812 283 €
(6 658 € / m²)
Predaj
Atypický
122 m²
Route de Saillon, Fully

miestnostiAtypický
plocha122 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Cet appartement de 3.5 pièces, spacieux et baigné de lumière, se trouve dans un cadre naturel privilégié, au sein d'une petite résidence idéalement si...

Ostatné
Vek ponuky: 260dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Route de Saillon, Fully
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

RFG Immobilier Sàrl